W niedzielę 28 maja 2017 spotykamy się z Parku Miejskim w Zgierzu, gdzie w ramach imprezy „Wszystko na zdrowie – Zgierz miastem zdrowego stylu życia”  czeka cała masa atrakcji. Jedną z nich będzie Gra Miejska „Wojownicy Recyklingu” dedykowana całym rodzinom, a realizowana w godzinach od 12.00 do 15.00. Gra jest organizowana przez Gminę Miasto Zgierz w ramach projektu  pn. „Jak wykorzystamy to co wyrzucamy? Edukacja ekologiczna mieszkańców Zgierza” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

W formie świetnej zabawy zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy Gry nauczą się najważniejszych reguł dotyczących gospodarowania odpadami. Każdy może zostać Wojownikiem Recyklingu dbającym o środowisko. To bardzo łatwe. Na naszych Wojowników czekają liczne nagrody, które pomogą w utrzymaniu formy i prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Start można zgłaszać w zespołach trzyosobowych. Wystarczy przesłać e-maila ze zgłoszeniem na adres realizatora gry: biuro@voleo.com.pl z imieniem, nazwiskiem oraz namiarem kontaktowym do wszystkich osób z danego zespołu. Spóźnialscy będą mogli zapisać się również w namiocie organizacyjnym, w dniu imprezy (miejsce oznaczone nr 1 na mapce). Przewidujemy udział maksymalnie 30 zespołów, więc pośpiech jest jak najbardziej wskazany! 🙂

Ruszajmy na pomoc planecie – myśl globalnie – działaj lokalnie. Do zobaczenia w niedzielę!

Zapraszamy do kontaktu:

Mail kontaktowy: biuro@voleo.com.pl

Tel. kontaktowy: +48 609 614 660,

Do pobrania:

http://www.ekologicznyzgierz.pl/wp-content/uploads/2017/05/grafika-krzywe.pnghttp://www.ekologicznyzgierz.pl/wp-content/uploads/2017/05/grafika-krzywe-150x150.pngTomekBez kategoriiekologia,gra miejska,park miejski,recycling,recykling,wojownicy recyclingu,wojownicy recyklingu,wszystko na zdrowie,zgierzW niedzielę 28 maja 2017 spotykamy się z Parku Miejskim w Zgierzu, gdzie w ramach imprezy 'Wszystko na zdrowie - Zgierz miastem zdrowego stylu życia'  czeka cała masa atrakcji. Jedną z nich będzie Gra Miejska „Wojownicy Recyklingu” dedykowana całym rodzinom, a realizowana w godzinach od 12.00 do 15.00. Gra jest...Strona projektu  "Jak wykorzystamy, to co wyrzucamy. Edukacja ekologiczna mieszkańców Zgierza" współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.