W dniu 12 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miasta Zgierza – Plac Jana Pawła II 16  odbędzie się szkolenie mieszkańców w zakresie termomodernizacji oraz indywidualne spotkania mieszkańców z doradcą energetycznym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

  • godz: 14:00-17:00 – Szkolenie dla mieszkańców (sala 114)

Dowiedz się:

  • dlaczego warto przeprowadzić termomodernizację swojego domu i jakie są wymierne korzyści,
  • jak prawidłowo przeprowadzić proces termomodernizacji i czym jest audyt energetyczny,
  • jakie są możliwości wsparcia finansowego termomodernizacji budynków jednorodzinnych,
  • dla kogo jest ulga termomodernizacyjna.

Zapraszamy na stronę projektu www.termomodernizacjadomow.pl

  • godz: 9:00-15:00 – Ekodopłaty  (sala 110)
  • Indywidualne porady i konsultacje z doradcą energetycznym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w zakresie możliwości i warunków uzyskania dofinansowania na wymianę starych pieców oraz termomodernizację budynków, w szczególności z Programu „Czyste Powietrze”.

 

http://www.ekologicznyzgierz.pl/wp-content/uploads/2019/06/termomodenizacja-1024x669.jpghttp://www.ekologicznyzgierz.pl/wp-content/uploads/2019/06/termomodenizacja-150x150.jpgAdminBez kategoriiW dniu 12 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miasta Zgierza - Plac Jana Pawła II 16  odbędzie się szkolenie mieszkańców w zakresie termomodernizacji oraz indywidualne spotkania mieszkańców z doradcą energetycznym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. godz: 14:00-17:00 - Szkolenie dla mieszkańców (sala 114) Dowiedz się: dlaczego...Strona projektu  "Jak wykorzystamy, to co wyrzucamy. Edukacja ekologiczna mieszkańców Zgierza" współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.