Przedstawiamy serię zdjęć z gry miejskiej Wojownicy Recyklingu zrealizowanej 28 maja podczas imprezy „Wszystko na zdrowie – Zgierz miastem zdrowego stylu życia” w ramach projektu pn. „Jak wykorzystamy to co wyrzucamy? Edukacja ekologiczna mieszkańców Zgierza” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Wojownicy Recyklingu to ekologiczna gra miejska na którą mieliśmy przyjemność zaprosić mieszkańców Zgierza w ostatnio niedzielę. Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom zabawy! Dzięki niej poznaliśmy podstawowe zasady recyklingu i innych proekologicznych zachowań, a jednocześnie doskonale się bawiliśmy 🙂 Zgierz rządzi! 

http://www.ekologicznyzgierz.pl/wp-content/uploads/2017/05/DSC03114-1024x575.jpghttp://www.ekologicznyzgierz.pl/wp-content/uploads/2017/05/DSC03114-150x150.jpgTomekAktualnościekologia,gra miejska,park miejski,recycling,recykling,wojownicy recyclingu,wojownicy recyklingu,wszystko na zdrowie,zgierzPrzedstawiamy serię zdjęć z gry miejskiej Wojownicy Recyklingu zrealizowanej 28 maja podczas imprezy „Wszystko na zdrowie – Zgierz miastem zdrowego stylu życia' w ramach projektu pn. „Jak wykorzystamy to co wyrzucamy? Edukacja ekologiczna mieszkańców Zgierza” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wojownicy Recyklingu to...Strona projektu  "Jak wykorzystamy, to co wyrzucamy. Edukacja ekologiczna mieszkańców Zgierza" współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.